БАНКЕТ

Дані варіанти меню є прикладом весільного меню на 30 осіб!
Меню можна коригувати, ми врахуємо Ваші побажання!
Кожен запит готуємо індивідуально під будь-яку кількість осіб!

Банкетне меню – варіант 1
Банкетне меню – варіант 2
Банкетне меню – варіант 3

Організація та проведення банкетів у Києві від виїзного кейтеринг ресторану «Yaris Catering»

Дні народження, ювілеї, корпоративи, весілля та багато інших урочистих заходів припускають наявність столу з різноманітним меню. А як бути, якщо хочеться провести свято в незвичайному місці, наприклад, у лісі, на березі річки, у себе на дачі? Готувати все самому? Не варто турбуватися, адже є спеціальні компанії, що надають послуги кейтерингу. Вони готові організувати банкет у будь-якому місці, при цьому обслуговування буде на найвищому рівні, а всі страви свіжими та смачними.

Будь-яка забаганка

Організація банкету – це досить складне завдання, яке включає приготування замовлених страв, та їх транспортування до місця урочистостей. Однак це лише мала частина того, що доведеться продумати та зробити співробітникам компанії, яка обслуговуватиме свято. Їм необхідно забезпечити захід такими деталями:

  • меблі;
  • текстиль (скатертини, серветки);
  • посуд;
  • прикраси.

Виїзний банкет у нетрадиційному місці – це своєрідний виклик та перевірка професіоналізму. Компанія «Yaris Catering» готова до таких складнощів, тому здатна зробити будь-яке свято незабутнім, красивим та веселим. Останнім часом виїзне обслуговування бенкетів вже стало досить популярним напрямом. Корпоративні вечірки в офісі, дні народження на природі, дитячі свята на дачі – для будь-якої нагоди у нас є неординарні пропозиції. За роки роботи ми завжди намагалися повністю виконати всі побажання клієнтів.

Як усе відбувається?

Якщо у вас попереду запланований урочистий захід, і ви вирішили замовити банкет на виїзд, то зв’яжіться з нашими менеджерами. Вони приїдуть туди, де все відбуватиметься, щоб побачити все на власні очі, та запропонувати оптимальне рішення. Це необхідно для того, щоб зрозуміти, як саме зручно буде розставити меблі, де сидітимуть гості, чи може найкращим рішенням у якійсь ситуації буде саме шведський стіл.

З фахівцями можна обговорити всі нюанси щодо виду та форми столів, кольору посуду та варіантів скатертин. Компанія працює вже давно, і в Києві нами організовано безліч бенкетів. З позиції досвіду ми готові запропонувати своє бачення сервірування та відповідного меню. Звичайно ж, клієнт має право внести будь-які корективи, всі його побажання та вимоги будуть виконані в обов’язковому порядку.

Виїзний банкет – це завжди індивідуальний підхід до кожного замовника. Навіть якщо вже все узгоджено, але виникли побажання внести корективи, достатньо повідомити про це за телефоном, і все буде виконано.

Ціна на послуги залежить від масштабу торжества та його рівня. Постійним клієнтам та при організації великого замовлення гарантовано надаються знижки. Наші менеджери готові запропонувати проведення банкету за прийнятною вартістю. Звертайтеся, і ми в обов’язковому порядку знайдемо найкращий варіант виїзного обслуговування, що включає смачні різноманітні страви, гарний посуд і досвідчених офіціантів.