ФУРШЕТ

Фуршетне меню №1 «Смачно та вигідно»

Фуршетне меню №2 «Дозволь собі трошки більше»

Фуршетне меню № 3 «Свято, так свято»

Організація та проведення фуршетів у Києві від виїзного кейтеринг ресторану «Yaris Catering»

Виїзне обслуговування фуршету вже ні для кого не новинка. Наша компанія допоможе організувати та провести виїзний фуршет у Києві. Маючи наш досвід, набутий за багато років, ми точно знаємо, як зробити все правильно, красиво і смачно. Нашу компанію відрізняє оперативність у роботі та високу якість. Наш великий дружній колектив організує виїзний фуршет у Києві «від А до Я». До кожного замовника у нас індивідуальний підхід та розробка сценарію, меню, прикраси розробляються спеціально для кожного. Звідси й такі гнучкі ціни, які розраховані на різних клієнтів та бюджет. Буквально кожен зможе вибрати для себе відповідні умови. Для постійних клієнтів у нас діє система знижок та бонусів. Замовити фуршет до офісу міста Київ дуже просто, а з нашою професійною командою ще простіше! Вся їжа готується виключно перед фуршетом та приїжджає на місце проведення фуршету особливо смачною!

Раніше організація та проведення фуршетів на природі була дивовижною для багатьох, проте тепер, коли Київ став просто нестерпним літом через виснажливу спеку і величезну кількість людей, кожна компанія, яка поважає компанії, замість стандартного фуршету в офісі намагається вивезти своїх співробітників на корпоративні заходи за місто. . Там розташувавшись у зручних наметах встановлених поблизу водоймища чи лісу, балує колег вишуканими стравами та закусками, та організує виїзний кейтеринг фуршет. Тепле сонечко, свіже повітря, приємні посмішки, все це ще більше згуртує колектив, зарядить усіх співробітників позитивом, підніме бойовий дух та збільшить у багато разів продуктивність роботи. Такі заходи окупаються багато разів, піднімаючи лояльність співробітників до компанії, в якій вони працюють.

Однак не варто забувати і про якість таких заходів. Організація та виїзне обслуговування фуршету завдання не з легких і не для слабкодухих, адже такий відповідальний момент забирає дуже багато сил та енергії, адже потрібно все гранично уважно продумати, врахувати та не забути про багато дрібниць. Потрібно все організувати таким чином, щоб весь захід був легким, повітряним, в атмосфері була розкіш, а страви подавалися в потрібній послідовності і з правильною температурою. Досягти таких умов, враховуючи, що все відбувається просто неба під силу тільки професіоналам, які мають великий досвід і спеціальне обладнання.

Компанія «Yaris Catering» має все необхідне обладнання, великий штат співробітників, досвід і знання у виїзному обслуговуванні заходів. Замовлення та обслуговування фуршетів, організація та проведення виїзного фуршету – все це легко та просто зробити разом з нами!

Для проведення фуршету можна вибрати будь-яке місце або вибрати послугу доставка фуршету в офіс або інше місце: теплохід, узлісся, місце біля річки, задній двір заміського будинку. Абсолютно не має значення, де і коли ви хочете провести те чи свято та влаштувати фуршет, на якості вашого заходу це ніяк не позначиться.

У чому перевага виїзного фуршету: ви самі вибираєте час та місце проведення. Дуже багатьом людям вже набридли нудні банкетні зали ресторанів. Хочеться чогось нового та оригінального.

Організація та проведення фуршету на природі:

  • що може бути кращим, ніж провести свято на березі озера чи річки;
  • оригінальна незвичайна прикраса столів, ділянки на якій проводиться захід;
  • неймовірний вибір напоїв та страв кухні;
  • найвищий рівень сервісу та обслуговування.

Ми з величезним задоволенням проведемо для вас весілля, ювілей, пікнік, барбекю, випускний вечір, корпоративну вечірку, дитяче свято та багато інших заходів. Повний комплекс послуг від компанії Yaris Catering багато в чому полегшить вам завдання з організації та проведення вашого виїзного фуршету. Замовити фуршет ви можете за телефонами, вказаними на нашому сайті. Наші менеджери із задоволенням проконсультують вас. З нами ваше свято надовго запам’ятається всім запрошеним гостям!