БАРБЕКЮ-ПІКНІК

Ці меню є прикладом барбекю меню на 30 осіб!
Меню можна коригувати, ми врахуємо Ваші побажання!
Кожен запит готуємо індивідуально під будь-яку кількість осіб!

Барбекю меню 1
Барбекю меню 2
Барбекю меню 3

Організація та проведення барбекю, пікніків у Києві від виїзного кейтеринг ресторану «Yaris Catering»

Ми можемо з повною впевненістю заявити, що пікнік на природі – це велика кількість позитивних емоцій, веселощів, а найголовніше, неймовірно смачна їжа, приготована на вугіллі та мінімум зусиль з вашого боку. А все це тому, що ми завжди організовуємо барбекю на найвищому рівні.

Що охоплює організацію та проведення кейтеринг барбекю:

  • складання традиційного чи оригінального меню;
  • закупівля продуктів, виходячи з кількості запрошених гостей;
  • доставка необхідного обладнання та продуктів на місце проведення барбекю;
  • приготування смачних страв та сервісне обслуговування, досвідченим, висококваліфікованим персоналом.

Чому виїзне барбекю – організація та проведення пікніка краще проводити з нашою допомогою?

Звичайно, якщо ваша компанія складається з невеликої кількості гостей, ви завжди можете організувати пікнік самостійно (якщо, звичайно, у вас є все необхідне обладнання). Однак, якщо гостей багато, це завдання може сильно ускладнитися, до того ж при самостійній організації пікніка та барбекю, можуть виникнути конфлікти з приводу приготування їжі, організації та доставки обладнання, не кажучи вже про те, що можна згадати деякі важливі моменти. У результаті таке свято буде мало схожим на гарний відпочинок, оскільки настрій буде зіпсовано.

Проведення пікніка з компанією Yaris Catering, повністю виключає такі неприємні моменти. Маючи величезний досвід у проведенні подібних заходів, можемо запевнити вас, що у нас все продумано до дрібниць. Підбір та розрахунок продуктів проводитися з великою точністю. Досвідчені кухарі приготують барбекю згідно з загальноприйнятою технологією, дотримуючись при цьому всіх санітарних норм. З кваліфікованим персоналом що обслуговує, ви навіть не помітите появу нових страв і як зникатиме брудний посуд.

Особливо зручний виїзний кейтеринг при організації корпоративного пікніка. Вам і вашим колегам не потрібно займатися організаційними питаннями, ви можете повністю сконцентруватися на невимушеному спілкуванні та підвищенні корпоративного духу, що власне і є основною метою корпоративного заходу. Наприклад, доки не приготовлена їжа, можна пограти у рухливі колективні ігри чи влаштувати змагання.

Варто також зазначити, що виїзний кейтеринг – це свято не лише літнього часу. Восени та взимку – виїзний пікнік не менш цікавий. З нашою компанією ви завжди можете організувати пікнік у будь-яку пору року.

Для того щоб влаштувати виїзний кейтеринг барбекю міста Київ, вам потрібно буде лише зателефонувати нам за телефонами, вказаними на сайті. Наші менеджери зустрінуться з вами і дадуть відповідь на всі питання.