ВЕСІЛЬНИЙ КЕЙТЕРИНГ

Весільний кейтеринг у Києві від виїзного ресторану «Yaris Catering»

Для того, щоб організувати весілля на 5+ потрібно продумати все до дрібниць: загальний стиль весілля, організацію програми і звичайно ж весільний фуршет або банкет, коли все продумано та організовано фахівцями, ви отримаєте справжнє весілля своєї мрії!

На окрему увагу заслуговує питання харчування. Ви приїжджаєте до РАГСу, чекаєте своєї черги, хвилюєтеся і переживаєте, і ось настає довгоочікуваний момент! Вас урочисто оголошують чоловіком та дружиною! У цей момент, до речі, буде доречним фуршет на реєстрації. Офіціанти, які ходять з красиво сервірованими тацями та пропонують гостям легкі закуски та напої, виявляться, як не можна, до речі, адже до основного банкету ще далеко. Хтось може подумати, що все це зайве, але з таких дрібниць складається загальне враження про весілля.

Далі у програмі молодят може бути прогулянка особливо пам’ятними місцями та фотозйомка – і знову треба згадати весільний кейтеринг міста Київ, який може включати невеликий перекус: закуски для фуршету, випічка, міні сендвічі, все це чекатиме вас в обумовленому місці. Ви і ваші гості матимуть можливість перекусити до основного прийому їжі. І ось, нарешті, ми дійшли до найголовнішого – що вибрати шикарний банкет чи урочистий фуршет на весілля? Дуже багато пар у цей момент починають замислюватися, яку форму обслуговування вибрати. Зараз дуже популярним стало виїзне весілля на природі – біле, гарне намет, свіже повітря – для такого заходу найбільше підійде весільний фуршет.

Усі турботи з оформленням, організацією та проведенням наша компанія бере на себе! У тому випадку, якщо ви хочете провести весілля в незвичайному місці – палаці, гостьовому будинку або садибі, знадобиться виїзне обслуговування весіль від компанії Yaris Catering. Виїзний ресторан на весілля – немає нічого простішого! Для вашої урочистості ми організуємо все в найкращому ви, і ваші гості будуть приємно вражені красою та високим рівнем обслуговування. Що стосується меблів: столи та стільці для весілля накриті білими чохлами та скатертинами, кольорові стрічки, квіти та інші декорації витримані в загальному кольорі – все це надає наша компанія. Весільний кейтеринг від компанії «Yaris Catering» – це стильне рішення для подачі смачних страв та вишукана кухня на будь-який смак! Яку саме кухню вибрати на ваше весілля, вирішувати вам, а наші менеджери порадять, як зробити краще і дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять. Вам варто лише зателефонувати нам або написати листа на електронну пошту – і ми дамо повну консультацію щодо вашого весілля!

Кейтеринг у місті Київ, весілля – це наша основна спеціалізація! У нашій компанії є все необхідне для того, щоб зробити вашу урочистість незабутньою подією. Банкет, фуршет, раут – прийом на найвищому рівні на дуже багато запрошених гостей від 20 до 2000. У нас дружний згуртований колектив, що складається з кухарів, офіціантів, дизайнерів, організаторів, сценаристів. Весь необхідний інвентар: меблі, посуд, текстиль, інтер’єрні прикраси, освітлювальні прилади – одним словом все, щоб ваше свято залишилося у вашій пам’яті, як найяскравіший, барвистий день у вашому житті!

Весільний кейтеринг від компанії «Yaris Catering» – це максимальна кількість зручності та мінімальна кількість переживань та головного болю у найурочистіший день. Наші ціни підібрані таким чином, що кожен охочий зможе знайти для себе золоту середину та оптимальний варіант. Ми з величезним задоволенням допоможемо вам втілити вашу мрію про казкове весілля у реальність!