КАВА-ПАУЗА

Дані варіанти меню є прикладом весільного меню на 30 осіб!

Меню можна коригувати, ми врахуємо Ваші побажання!

Кожен запит готуємо індивідуально під будь-яку кількість осіб!

Кава-пауза меню 1
Кава-пауза меню 2
Кава-пауза меню 3

Організація та проведення кави-брейків у Києві від виїзного кейтеринг ресторану «Yaris Catering»

Часто різні компанії проводять масштабні маркетингові, навчальні заходи, беруть участь у семінарах та виставках. Це займає багато часу, співробітники та гості за цей період неабияк втомлюються. Щоб відволіктися та відновити сили, варто організувати каву-брейк. Подібні перерви тривають близько 30-40 хвилин, але цього достатньо, щоб трохи перекусити, а також насолодитися ароматним напоєм.

Меню для виїзного заходу

Організація кава-паузи є досить потрібною послугою. Вона дозволяє створити невимушену обстановку, що сприяє доброзичливій розмові. Учасники мають можливість відволіктися та відпочити, а потім з новими силами продовжити переговори чи презентацію компанії.

Що має бути на столах під час такої перерви й де це все можна замовити?

Компанії, які пропонують своїм клієнтам кава-брейк на виїзд, вже на власному досвіді знають, що саме буде потрібний, і який асортимент страв, залежно від кількості гостей, має бути. Найчастіше для таких перекусів пропонують легке меню. Це свіжа випічка, сендвічі, фрукти, канапе та напої. Такі продукти не важкі для шлунка, і після них не хилить у сон.

Якщо раптом бізнес-захід розрахований на цілий день, то краще замовити три курсовий обід. Він містить:

  • кава-брейк до полудня;
  • ланч із подачею повноцінного обіду у другій половині дня.

Подаються всі страви на спеціальних десертних столах.

Під час організації виїзних заходів обов’язково враховується сезонність. У холодний період готуються переважно поживні страви та гарячі закуски. А з напоїв подають чай та каву. Влітку ж більше замовляють те, що дозволяє вгамувати спрагу. Великим попитом у Києві користуються свіжі фрукти, соки та мінеральна вода.

Де замовити виїзний кава-брейк?

Компанія «Yaris Catering» пропонує своїм клієнтам організацію бізнес-ланчу з виїздом на територію, де проводиться зустріч, семінар або будь-який інший захід. Така послуга називається кейтерінг. Кава-брейк максимально гармонійно впишеться у графік переговорів, тому що меню наші фахівці продумують до дрібниць, а обслуговування здійснюється на високому рівні.

Щоб зробити замовлення, ознайомитись з варіантами страв та дізнатися вартість, достатньо зателефонувати нам за вказаним на сайті номером телефону. Менеджери виїдуть до вас, і з ними вже можна буде детально обговорити. Багаторічний досвід дозволяє зробити висновки про те, що саме зі страв варто замовляти, скільки. Важливо, щоб гості не залишилися голодними, і щоб не було надто багато залишків їжі. Ціна кейтерингу безпосередньо залежить від того, що саме буде в меню, яка кількість гостей очікується, і скільки часу триватиме такий банкет.

З нашою допомогою ви зможете створити найбільш комфортну робочу атмосферу на бізнес-заході, і не змусите учасників голодувати. Своєчасне прийняття їжі налаштує їх на потрібну хвилю і дозволить гідно відпрацювати весь день.